Multi 62 Bultak Puzzle Sevimli Hayvanlar Bultak Sevimli Halkalar Eğitici Zeka Geliştirici Set

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
1-Multi 62 
Birçok farklı blok ile oynamak çocuğun el becerilerini geliştirir. Sınırsız oluşturma ve inşa etme seçenekleri çocuğun yaratıcılığını arttırır ve hayal gücünü geliştirir. Renkli ve çok çeşitli bloklar, çocuğa renkleri ve şekilleri tanıma imkanı sağlar. Bloklarla oynamak çocuğa kendi başına hareket etme güvenini verir ve duyusal gelişimini olumlu etkiler. Bloklarla oynamak çocuğa odaklanmayı ve oyun boyunca dikkatini toplamayı öğretir. Ürün; 62 parçadan oluşmaktadır. Sağlık testlerinden geçmiştir.
2-Bultak Puzzle 
Oyuncağın içinden çıkan birbirinden farklı boy ve şekillerdeki blokları birleştirerek oyunlar oynayacaklar.
Çocukların el becerilerini geliştiren eğitici oyuncak bloklar.
yapılacak legolar ve şekiller çocukların hayalgücüne kalmış.
Eğitici Oyuncak  Bultak Küp ile oyun aktivite saatleri çok eğlenceli geçecek.
Eğitici Oyuncaklar çocukların el-göz becerilerini geliştirmeye yardımcı olur

3-Sevimli Hayvanlar Bultak 
Bebeklerin yeni şekil ve renkleri tanımaya başlamalarını sağlar. Yerine koyma ve alma, blokları sınıflandırma ve şekilleri eşleştirme sayesinde bebeklerin problem çözme yeteneği gelişir. 6 eğlenceli hayvan figürü! Ürün, sağlık testlerinden geçmiştir.
4-Sevimli Halkalar
Miniklerin renkleri ve şekilleri tanımasına yardımcı olur.
ÜRÜNLER HEDİYE PAKETİ YAPILARAK GÖNDERİLİR
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi 24 saat dir. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler ARAS kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...