Magic Blocks Tren Seti + Puzzle Bultak Küp Eğitici Set

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
1-Magic Blocks Tren Seti
Neşe saçan Magic Blocks Eğlenceli ve Öğretici Tren Seti’ni inşa etmek çok eğlenceli! 43 parçadan oluşan Sayı Treni oyun seti çocukların 0'dan 5'e kadar rakamları öğrenmesine yardımcı olan eğitici oyuncaktır. Tren raylarını birleştir, dönen tekerlek tabanını ve bloklardan treni oluştur. Ardından trafik tabelalarını ve ağaç figürlerini yerleştirerek oyun alanını kendiniz hazırlayın. Ürün İçerisindeki Başlıca Parçalar: - 8 adet Tren Rayı - 5 adet Tabela - 3 adet Ağaç - 1 adet Bloklu Tren - 2 adet Bloklu Tren Vagonu - Sticker Tren ile oynamak ve treni ilerletmek gibi aktiviteler çocuklarınızın ince motor becerilerinin gelişmesine destek olur. Bloklar ile oynamak ve blokları üst üste dizmek gibi eğitici oyunlar ise çocukların el-göz koordinasyonunu ve yaratıcılığını geliştirmesine yardımcı olur. Çocuk sağlığına uygun malzemelerden üretilmiştir. Parça Sayısı: 43 Kutu Ölçüsü: 42 x 7 x 21,5 cm.
2-Puzzle Bultak Küp Eğitici Set
 
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi 24 saat dir. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler ARAS kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...