Şekillerle Aktivite

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Öğrenmeye hazır mısın?  Ürün; 12 adet ip ve 144 adet farklı farklı şekiller ile birlikte 156 parçadan oluşmaktadır. Renkli ve çok çeşitli şekiller, çocuğa renkleri ve şekilleri tanıma imkanı sağlar.  Ellerini verimli kullanmasına, denge ve refleks geliştirmelerine yardım eder. Çocuğa odaklanmayı ve dikkatini toplamayı öğretir. Ürün; 3 yaş altı çocuklar için uygun değildir. Sağlık testlerinden geçmiştir. Yerli üretimdir.

 

 
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi 24 saat dir. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler ARAS kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...